Kalender/Alpha-weekend

Alpha-weekend

 — 

16. oktober 17.00 starter vi opp med Alphakurs i Brunlanes Frikirke. Det legges opp til opplegg både for voksne og ungdommer. Vi starter hver kurskveld med et måltid sammen før vi går i grupper. Kurset går ukentlig frem til 11. desember. 30. nov-1.des er det lagt opp til alpha-weekend i kirka.  

Det er lov å komme innom første gang for å se om dette er noe for deg. 

Siden 1990 har Alpha hatt millioner av kursdeltakere over hele verden. Opplegget finnes nå på 112 ulike språk. Er du nysgjerrig på de store spørsmålene i livet? Da er Alpha et godt sted å begynne. Her kan du utforske hva det vil si å tro i trygge omgivelser. 

Har du spørsmål, ønsker du å delta eller kunne du tenke deg å hjelpe til? Ta kontakt med Christer Rahm på 95 30 91 92 eller christer.rahm@brufri.no.
 

Powered by Cornerstone